Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu płatności za zamówienie rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki (najczęściej 24h) + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Każdy towar wysyłamy w terminie do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczane są za pomocą Poczty Polskiej. Przesyłki wysyłane są z magazynów w Azji, Australii, Chinach lub USA w zależności od umiejscowienia zamawianego towaru.

Czas dostawy wynosi zazwyczaj od 15 do 30 dni roboczych od momentu pojawienia się paczki w kraju. Większość paczek dociera w około 2 tygodni, jednak czas dostawy nie jest zależny od administracji ButyPremium.pl, a od partnera logistycznego. Czas może się wydłużyć jeśli po drodze występują święta.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Bluemedia we współpracy z Shoperem oraz płatności tPay oferuje przelewy natychmiastowe oraz płatności Kartą.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 

Forma dostawy

 

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 3-5 dni przesyłką ekonomiczną od momentu pojawienia się paczki w kraju.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl